פרויקט השושנה

פרויקט השושנה בקרית משה נבנה בסטנדרט בנייה גבוה וייחודי המשמר את מוניטין חברת סילבר נדל"ן הפועלת בתחום הנדל"ן.
החברה מיישמת את ה"אני מאמין" של איכות, אמינות, שירות, שהם אבני היסוד של החברה, גם בבחירת חברות קבלניות מובילות בתחום איכות הבנייה, אמינות גבוהה ושירות לקוחות פרסונלי.

בניין יוקרתי בחיפוי אבן נסורה.

מעלית בבניין.

לובי מעוצב בשילוב שיש ואבן וגרניט פורצלן.

דלת כניסה עם מערכת אינטרקום ומצלמה.

דירות גדולות ומרווחות ומרפסות שמש תריסי גלילה חשמליים בסלון, עם אופציה להפעלה ידנית ריצוף גרניט פורצלן במבחר דגמים וגוונים 80X80, בסלון במטבח, במעברים ובחדרי השינה.
גלריה
תוכניות בנייה
קצת על האזור

קריית משה היא שכונה בדרום-מערב ירושלים נקראת ע"ש סר משה מונטיפיורי נדבן ושתדלן יהודי מאנגליה, שהקדיש את חייו לסיוע ליהודים בארצות שונות.

השכונה נחשבת לאחת השכונות הגבוהות ביותר בבירה. מצפון גובלות בתחומה שכונת גבעת שאול והכניסה לירושלים, מדרום שכונת בית הכרם, ממזרח שדרות הרצל וקריית הממשלה, וממערב אזור התעשייה גבעת שאול.

השכונה תוכננה במקור כשכונת גנים, אך כיום אופי זה השתנה. בשכונה ממוקמים מוסדות חינוך רבים השכונה נחשבת למרכזית, בהיותה ממוקמת על צומת דרכים בכניסה לעיר, ובשל קרבתה לגבעת רם, לבנייני האומה, לתחנה המרכזית, ליציאה מהעיר ולגשר המיתרים של הרכבת הקלה, וקרבתה לירידה למתחם המלונות בקריית משהבשנת 1964 עברה לשכונה ישיבת מרכז הרב, שמאוחר יותר הולידה מתוכה את מכון מאיר הממוקם גם הוא בשכונה. בעקבות כך גדל מספרם של התושבים הדתיים בשכונה, והיא נהייתה מוקד מרכזי עבור החברה הדתית לאומית.

 

השכונה משופעת במוסדות חינוך רבים

בית חינוך עיוורים

מוסד הרב קוק

ישיבת מרכז הרב

ישיבת ירושלים לצעירים

בית היתומות ויינגרטן

מכון מאיר

ישיבת המאירי

בית היתומים דיסקין

מיקום